Literki lub słowa

Oto są! Po raz pierwszy wykonywane przeze mnie literki. Kolorowe, dekorowane literki mogą układać się w dowolne słowa, ale ja wykonałam imię, właściwie zdrobnienie imienia mojej córki. 
Literki wycięte są z grubej sklejki tekturowej, pomalowane wodoodporną farbą i oklejone papierem.Następnie dekorowane tak, jak sobie Werka zażyczyła. 
Każda litera ma wysokość 16 cm. 
Dodatkowo podkleiłam wstążeczki tak, że można je zawiesić na haczykach, każdą z osobna, lub na lince mocowanej do ściany, wtedy będą się kołysać. 
Ale można też po prostu je przykleić, wtedy mogą być poprzechylane, albo się mijać :)  Jest to mój debiut w tej formie, więc widzę pewne niedociągnięcia. Nie do końca jestem zadowolona z wyboru czcionki, z tym że, w pierwszej wersji miało być pełne imię, które jest dość długie i drobna czcionka jest tu korzystna. Dopiero w trakcie pracy okazało się, że wykorzystamy zdrobnienie.
W przygotowaniu są jeszcze dwa imiona, wycięte z innych czcionek, w najbliższych dniach sami będziecie mogli ocenić, które fajniejsze.

3 komentarze:

 1. bardzo dobra inspiracja ;) :P moje pierwsze zrobiłam też na wstążeczkach,ale jeszcze fajniej wyglądają jak są przyklejane do ściany ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za miłe słowa :), no następne są już klejone!

   Usuń
  2. a ja się cieszę,że mogłam zainspirować swoją pracą ;)

   Usuń

Copyright © 2014 Craft Pracownia , Blogger