czwartek, 20 kwietnia 2017

Blog Hop z Laserowe LOVE

Kochani, skoro czytacie tego posta to prawdopodobnie bierzecie udział w świetnej zabawie zorganizowanej przez Sklep Laserowe LOVE czyli BLOG HOP.

Zdjęcie użytkownika Renata Masłyk.


Dla porządku przypominam zasady; zabawa startuje na blogu formowym laserowe love, odwiedzając blogi dziewczyn z DT odgadujecie kolejne hasła z krzyżówki. Każde hasło w krzyżówce to nazwa innej kolekcji tekturek Laserowe LOVE.

U mnie musicie odgadnąć 5 HASŁO do krzyżówki.
Oto podpowiedź; "Ta kolekcja z pewnością spodoba się miłośnikom gór.

Hasło z każdego bloga wpisujecie w komentarzu pod postem, a rozwiązanie krzyżówki wpisujecie w komentarzu na blogu laserowe LOVE. 
P.S. Komentarze pojawią się po zatwierdzeniu.A jeśli samo hasło jest za trudne, to jeszcze dla ułatwienia moja inspiracja w postaci kartki :)

Jeśli wszystko jasne to następnym krokiem jest odwiedzenie bloga Iwony, gdzie odnajdziecie kolejne hasło do krzyżówki. Jeśli gdzieś zbłądziliście to krok wcześniej jest blog Anety:) 


WYNIKI ZABAWY POJAWIĄ SIĘ 7 MAJA!!!
Nie zapomnijcie wpisać mojego hasła w komentarzu do tego posta! Wśród wszystkich komentarzy na każdym blogu z osobna zostaną rozlosowane nagrody. 
A za rozwiązane hasło krzyżówki nagroda główna na blogu firmowym.

Zdjęcie użytkownika Iwona Pawelec Burczaniuk.


 Jeśli jednak trafiliście tu inaczej i jeszcze nie bierzecie udziału w zabawie to serdecznie zapraszam i w tym celu musicie wrócić na BLOG firmowy Laserowe LOVE gdzie zabawa startuje!

POWODZENIA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz